وقتي كروكوديل له مي شود!

2610.jpgکروکودیل هم کروکودیل‌های سابق!... کسی نداند، خیال می‌کند که جنس برخی کروکودیل‌های الان، چینی است.

حالا چرا بحث امروز ما با موضوع لطیف کروکودیل آغاز شد؟... راستش، علت گیر دادن به کروکودیل، خواندن یک خبر برون مرزی بود که بهتر است بی واسطه، خودتان ذیلا به اصل خبر توجه بفرمایید:

خبر وارده: «یک کروکودیل به دلیل این که زنی چاق، ناخودآگاه به رویش افتاد، تا پای مرگ پیش رفت.»ـ به نقل از خبرگزاری فرانسه اینا!

از قرار مسموع، یک کروکودیل دو متری عضو یک گروه سیرک، هنگامی که همراه با تعدادی از کارکنان سیرک داخل یک اتوبوس در روسیه سفر می کرده، بر اثر افتادن زن حسابدار سیرک بر رویش که به دلیل عبور اتوبوس از روی دست انداز، تعادل خود را از دست داده بود؛ بشدت مجروح می شود و بسختی موفق به نجات جان وی می شوند.

در این حادثه گویا زن حسابدار فقط چند خراش جزئی برداشته است. نمی دانم آیا برای نجات جان کروکودیل مذکور، مجبور به تنفس دهان به دهان هم شده اند یا خیر؟.... چون خیلی کار سختی است و یک دهان خواهد به پهنای فلک!

بسته پیشنهادی: اتفاق بالا داستان نیست؛ واقعا به وقوع پیوسته است. نیازی به صحنه سازی بیشتر هم نیست. ما از همین مقدار، همه چیز دستمان آمد و فهمیدیم که مقصر حادثه کیست. لهذا به ارائه چند پیشنهاد ارزنده بسنده می کنیم:

1ـ دوری و دوستی: از حالا از نشستن یا نشاندن عزیزان کروکودیل در کنار اشخاص برخوردار و بخصوص خانم های چاق خودداری شود. کروکودیل تاب و طاقت تحمل هر فشاری را ندارد.

2ـ لزوم تقویت کروکودیل ها: سابق بر اینها گاهی مشاهده می شد که یک کروکودیل پوست کلفت با عنایت به قدرت آرواره اش، یک فیل قدر قدرت را زمین می زد؛ فلذا الان معلوم نیست که کروکودیل ها را چه شده است؟.... به نظرم باید به لحاظ جسمی و بنیه ای کمی تقویت شوند. بخصوص استرس نباید داشته باشند. استرس، پدر درمی آورد. بعضی ها معتقدند که نسل دایناسورها همین شکلی منقرض شد. منتهی چون برایشان افت داشت؛ همچین چو انداختند که بر اثر سرما و یخبندان بوده!

3ـ حذف دست انداز: اگر سطح خیابان فاقد دست انداز می بود، اتوبوس حامل گروه سیرک دچار ترمز ناگهانی نمی شد و آن زن چاق هم تعادل خودش را از دست نمی داد که بیفتد روی کروکودیل بیچاره. هرچند افتادگی خوب است؛ اما نه در همه حال و به هر شکل!... فلذا برای پیشگیری از تکرار موارد مشابه، باید سطح خیابان مثل سطح بیابان، تسطیح شود. ظاهرا خوب علت یابی کردیم و زدیم به ریشه!

4ـ رژیم درمانی جدی: از این داستان همچنین نتیجه می گیریم که خانم های محترم در سراسر جهان - و بخصوص ایران - خودشان یک چیزهایی می دانند که گاه دست به رژیم سفت و سخت غذایی می زنند تا خیلی چاق نشوند. نه تنها برای خودشان خطر دارد، که برای دیگران نیز. آمدیم افتادند روی بچه شان!.... کروکودیلش فاتحه اش خوانده است؛ چه برسد به بچه آدمیزادی!

رضا رفیع

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید