هنگام غش کردن مراقب باشید!

2481.jpgانسان‌ها در هنگام غش کردن ممکن است رو به چهار جهت اصلی زیر بیفتند:

1- غش کردن به سمت شمال: در این حالت، فرد از جلو با مخ به زمین خورده و ممکن است پیشانیش داغان شود. این نوع غش کردن را غش شمالی گویند.

2- غش کردن به سمت جنوب: در این حالت، فرد از پشت سر به زمین خورده و ممکن است مخچه‌اش تاب بردارد. این نوع غش کردن را غش جنوبی گویند.

3- غش کردن به سمت شرق: در این حالت، فرد از سمت شرق به زمین خورده و ممکن است دست راست و دنده‌هایش خورد شود. این نوع غش کردن را غش شرقی یا روسی نیز گفته‌اند.

4- غش کردن به سمت غرب: در این حالت، فرد از سمت غرب به زمین خورده و ممکن است دست چپ و دنده‌هایش خورد و خاک شیر شود. این نوع غش کردن را غش انگلیسی و برخی دیگر نیز غش آمریکایی نامیده‌اند.

البته ممکن است غش‌های دیگری نیز در جهت‌های فرعی (شمال شرقی، شمال غربی، جنوب شرقی و شمال غربی) رخ دهد. با همه این توصیفات، توصیه‌های زیر برای افراد دارای مشاغل مختلف برای رعایت نکات ایمنی در هنگام غش کردن ارائه می‌شود:

* اگر شما یک استاد دانشگاه هستید و در پایان کلاس می‌خواهید غش کنید حواستان جمع باشد که حتما در آغوش یک دانشجوی پسر غش کنید!

* اگر کارگر ساختمانی هستید همیشه چتر نجات را با خود حمل کنید. به یاد داشته باشید که در گرماگرم غش کردن و سقوط از طبقه بیستم یک ساختمان نیمه‌کاره ضامن چتر نجات را بکشید.

* اگر شاطر نانوایی هستید مواظب باشید تا به سمت تنور نان غش نکنید!

* چنانچه کارمند هستید تلاش کنید بیشتر در ساعات شلوغی و ازدحام ارباب رجوع غش کنید!

* اگر یکی از مدیران بلندپایه دولت هستید حواستان جمع باشد که در حضور خبرنگاران و دوربین‌های فیلم‌برداری غش کنید تا بدین ترتیب بر شهرتتان افزوده شود و ملت برای شما دل بسوزاند!

* اگر وزیر خارجه کشور هستید و در مذاکرات حساسی همچون مذاکرات ژنو حضور دارید تلاش کنید حتی در صورت ساعت‌ها بی خوابی و شنیدن حرف‌های نامربوط بسیار از طرف‌های مذاکره به هیچ وجه غش نکنید تا برایتان خدای نکرده حرف درنیاورند!

* اگر داور فوتبال هستید تلاش کنید که حتما در آغوش هیچ کسی به جز علی دایی غش نکنید. در غیر این صورت، تمام زندگیتان تحت تاثیر این غش کردن قرار گرفته و آینده‌تان تباه می‌شود!

كتابگذار اعظم

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید