هالیوود و طراحی فرجام جهان

1984.jpgبا انتشار فیلم های هالیوودی با موضوع فرجام جهان؛ فرصتی دست داد که درباره نکات مهمی که در این فیلم ها بعنوان موضوعات اصلی به نمایش در می آید به صحبت درآییم.
ساخت بی شمار آثار سینمایی فرصتی را ایجاد کرده است که در آن مجال بررسی نقد و پرسش جدی را از عموم مخاطبان و بینندگان فیلم گرفته شده است.
اگرچه محتوی و مضمون عموم فیلم های سینمایی هالیوودی با گرایش آخرالزمانی و تخیلی و خرافی به نظر می رسند اما حقیقت ماجرا چیز دیگری است ضمن اینکه این مطلب را از یاد نخواهیم برد که پرداختن به خرافات و گسترس خرافه پرستی در زمره اهداف اصلی کارخانه خیال پردازی و رویا سازی هالیوود است.
مجموعه صهیونیزم به تمام معنی سایه بزرگی بر سر این فیلم ها افکنده است امروزه تفکرات این گروه جز لاینفک مادی و معنوی بسیاری از فیلم های هالیوودی است اصولا بیشتر فیلم هایی که در حال حاضر در ژانرهای مختلف در هالیوود ساخته می شود تحت نفوذ افکار صهیونیستی حاکم است این جریان و افکار توسط افرادی از قبل برنامه ریزی شده است این افکار و ایده ها برای ساختن فیلم ها به فیلم نامه نویسان سپرده می شود.
حتی بیشتر دست اندر کاران از تهیه کننده ، کارگردان، فیلم نامه نویس و هنر پیشه ها تا سایر قسمت ها یا یهودی اند یا با اهداف صهیونیسم جهانی همراهی دارند به همین دلیل فیلم هایی که در هر زمینه ای که ساخته می شود به نوعی مربوط به افکار و عقاید ایشان است.

فیلم هایی مطرح شده در هالیوود و فرجام جهان چه در بخش های انرژی هسته ای و چه در زمینه آخرالزمان و ژانر ترسناک و علمی تخیلی همه قابل طبقه بندی اند و حتی در زیر ژانر های فضایی مربوط به دنیای آخرالزمانی و در زیر ژانرهای وحشت درزمینه مبارزه با شیطان حضور این فیلم ها بسیار چشمگیر است و ترسی بیهوده انسان از موجوداتی هولناک، روی دادهای عجیب و ماورالطبیعه و پایان دنیا و بالاخره نبرد نهایی و آرماگدون را مطرح می سازند.
طرح موضوع آخرالزمان و جمله این اقتضایات آن با شرایط فرهنگ کلی عصر ما نمایان است بخشی از این ژانرها محلی برای بروز مجموعه ای از بن بست ها و بحران ها و اطلاعات در آخر دهه های بیستم می باشد و زمینه طرح ترس و موضوع آخر الزمانی را از طریق رسانه های غربی فراهم آورده است.
اگرچه این موضوع آخرالزمان مشترک بین ملت هاست اما در جامعه آرمانی یهودیان حکومت در سرزمین موعود و پاک نمودن آن از وجود بیگانه ها و برقراری دولت یهود مورد نظر و تاکید است از نظر آن ها در آینده اسراییل بزرگ یا همان خاورمیانه بزرگ، ارض موعود خدا، اسراییل در همان آرمان شهر یهود قرار دارد این آرمان شهر جامعه ای بسته ای است که نژاد برتر، حق استفاده ازآن دنیا را دارد .و دیگران خدمتکاران آنند و بخشی دشمنان یهود اند که باید نابود شوند در این نگرش حتی به زنان باردار و حیوانات دشمنان نیز نباید رحم کرد.
در تلمود آمده است : رنجها و محرومیتهایی که انسان معصومانه و از روی میل و رضا بر خود قبول می کند، به او کمک می کند به جهان آینده راه یابد.
*تورات، سرزمین اسرائیل و جهان آینده که سه هدیه خدا به اسرائیل است، بعد از تحمل رنجها و سختیهای فراوان به آنها عطا می شود.
تفاوت جهان کنونی و جهان آینده:. (براخوت، ۱۷ الف)

هالیوود و صهیونیست:
می توان به طور طبیعی گفت که حدود دو هزار نفر از کسانی که حاکم بر سیستم سینمای آمریکا هستند یهودی هایی هستند که گرایش هایی صهیونیستی دارند و هشتاد و پنج درصد سرمایه ای که در تولید فیلم های هالیوود صرف می شود در اختیار این گروه است و این ها با این سرمایه توانستند بر بازارهای سینمای جهان تسلط پیدا کنند.
در عموم فیلم های هالیوودی صهیونیستی، عملا دیگر پیامبری یا روحانی ای الهی وجود ندارد بلکه در زمان بروز بحران این بشر غربی است که با رهبری یک دانشمند ، تکنیسن یا رزمی کار یهودی، جهان و یا سرزمین خاصی را نجات می دهند این وضع در عموم فیلم های هالیوودی ملاحظه می کنیم چنانچه کارکتر نیو در فیلم ماتریکس بدون حضور هر گونه خدایی و صرفا با تکیه بر توانایی فردی خود توانست زایان یا صهیون را نجات دهد و در فیلم های آرماگدون، جنگ ستارگان یا هری پاتر یا مریخی ها وقتی مهاجمین حمله می کنند غرب آرمانی با تکیه بر علوم و جادوی بشری پروژه نجات به سرانجام می رساند.
در این رویکرد، انسان موجودی بی خدا ، بی یاور آسمانی و تنها است اما انسانی که به تنهایی قادرو حلال همه مشکلات و بحران هاست و حتی می تواند بهشت وعده داده شده خداوند را با دستان خود بر عرصه زمین بنا کند.
در تمام این فیلم ها ابرمرد غربی با تکیه بر علوم و جادوی بشری پروژه نجات را به سرانجام می رساند در این قبیل آثار،حداکثر حضور خدا در برخی گفتگوی کوتاه و اصطلاحی در فیلم هاست و دیگر هیچ.
در فیلم هایی چون پرنس مصر ، کتاب آفرینش اگر چه نامی از خدا به میان می آید اما خدای معرفی شده چنان ضعیف شده است که حتی پیامبران خدا هم بر او پرخاش می کنند و از تنهایی خود و از تنهایی قوم یهود به او شکایت می کنند در برخی فیلم های هالیوودی مقام و قدرت خداوند چنان نازل شده که شیطان بر او برتری می یابد مانند فیلم مومیایی که برای شیطان قدرتی در عرض خدا تصویر می شود.
در فیلم طالع نحس محصول سال 1976 ، شیطان حتی قوی تر وارد عمل می شود و بر جهان مسلط می گردد.

یعنی شما نمی توانید برای فیلم های آخرالزمانی ژانر خاصی را بر پیدا کنید بلکه این ها در جاهای خاصی قرار می گیرند با نگاهی دثدق تراین آثار زمینه کارشان مبارزه با شیطان ومبارزه با ضد مسیح است که به سینمای وحشت و یا علمی تخیلی نزدیک است و یا هجوم افراد بیگانه با هیولاهای ترسناک به کره زمین است فیلم فضا را در وضعیتی قرار می دهد که ما را به این سینما نزدیک می کند تا رعب و وحشت را در دلمان قرار دهد و پیامی بدهد که منجی غربی شما را نیز نجات می دهد.
گذر سال ها و قرن ها، فرهنگ یهود را شدیدا متاثر از فرهنگ بت پرستی کرده است و از حقیقت خود دور ساخته است علاوه بر آنکه در حال حاضر صهیونیست های واقعا بی دین ولاییک اند بیش از پیش این آیین را بازیچه زرسالان دنیا پرستان کرده اند.
ساختن فیلم ها و یا سریال ها و انیمیشن ها مانند هرکول و به تصویر کشیدن الهه ها و خدایان مصر و یونان ، روم و ایران باستان در هالیوود و تبلیغ مشرکانه سایر اقوام هم به دلیل همین ضعف بنیادین ، مفهوم خدا در بین یهودیان و به طبع مسیحیان این روزگار است .
در هالیوود فیلم هایی که درباره شیطان ساخته می شود به گونه های مختلف شیطان و خدا ساخته می شود که چند گروهند بعضی از آن ها مانند ارباب حلقه ها و هری پاتر سعی می کنند بحث از شیطان است و صحبتی از خدا نیست.
این فیلم های جهت دار بسیار مسموم است که در ایران به وفور دیده می شود و حتی در رسانه های گروهی به نمایش در می آید.

سیدغلامحسن خاکزاد شاهاندشتی

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید