قوانین عجیب کشورهای غریب

2928.jpg*در چین اگر خانواده‌ای بیش از یک بچه به دنیا بیاورد باید اسم بچه دوم را بگذارد از دست در رفته. اسم بچه سوم را بگذارد: بدشانسی بزرگ. از بچه چهارم به بعد والدین باید اسم خودشان را عوض کنند. اسم مرد را بگذارند: شل مغز. اسم زن را بگذارند: تولیدی. بچه چهارم را هم ول کنند تا اسمش بشود نیو فولدر.

*در استرالیا هر کانگوروی مرده‌ای که پیدا کنند کیسه‌اش متعلق به ملکه انگلستان است. می‌گویند ملکه انگلستان فقط با کیسه کانگرو خودش را کیسه می‌کشد.

*در کره شمالی هر کس که خانه‌اش را رو به جنوب بسازد باید هر صبح که از خواب بیدار شد انگشت لایکش را به نشانه اعتراض رو به جنوب بگیرد و بگوید مرگ بر امپریالیسم جهان خوار.

*در برزیل هر بچه‌ای که به دنیا می‌آید باید پدرش یک طرف دروازه فوتبال بیاستد و مادرش طرف دیگر دروازه و بچه را تو هوا پرتاب کنند و به هم پاس بدهند و بگویند: ما شا ا... ماشا ا... فوتبالیست می‌شه ایشا ا...

*در آرژانتین هر کس بگوید دست خدا به همراهت به گلی که مارادونا با دست به تیم فوتبال انگلیس زده اشاره کرده و باید برود دست مارادونا را ببوسد و از او حلالیت بطلبد و گرنه به شش ماه توپ جمع کردن پشت دروازه محکوم می‌شود.

*در کلمبیا هر کس بگوید از مارکز بهتر داستان می‌نویسم. می‌گویند: بیا بنویس. اگر نتوانست صد سال دیگر به او وقت می‌دهند.

*در افغانستان هر کس از صدای انفجار شکایت کند به شکایتش رسیدگی می‌کنند و به او می‌گویند آفرین. گوش‌هایت خیلی خوب می‌شنوند.

*در اسکاتلند هر مردی دامن کوتاه بپوشد توسط گشت اسکاتلندیار دستگیر می‌شود.

علیرضا لبش

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید