روش‌های تضمینی ترکاندن حباب در بازار

1418.jpgدر طول تاریخ هیچ‌گاه به اندازه امروز ذخایر ارزی نداشته‌ایم، نرخ کالاهای اساسی و بی‌اساس کمترین نوسان در طول تاریخ را دارد، سکه در پایین‌ترین قیمت تاریخ فروخته می‌شود و نرخ دلار نیز نزولی‌ترین سیر در طول تاریخ را تجربه می‌کند.
وضعیت رشک‌برانگیز فوق‌الذکر باعث شده است که چشم حسودان به قلمبه‌ترین شکل خود در طول تاریخ در بیاید.
تنها چیزی که ذهن فعالان اقتصادی و مردم کوچه و خیابان و بزرگراه و بازار را آشفته کرده حضور خودجوش حباب در بازار است که با اجرای روشهای تحت‌الذکر همزمان با ترکیدن چشم حسود، خواهد ترکید.

تزریق سکه
با توجه به تجربه‌ی اقتصادی، مخصوصا در چند سال اخیر، واضح است که تزریق سکه می‌تواند در بهبود وضعیت اقتصادی بسیار موثر باشد و حتی از بغلش برای وضعیت تولید و صادرات و ترافیک و آموزش و پرورش و آنتن‌دهی موبایل نیز مفید واقع شود. اما برای ترکاندن حباب، در واقع فرقی نمی‌کند که چه چیزی تزریق شود، بلکه آنچه مهم است نفس تزریق است. چراکه به محض اثابت نوک سوزن با سطح حباب، ترکیدن آن را شاهد خواهیم بود. فقط در مورد اینکه تزریق در رگ باشد یا در “عضله” باید متخصصان داخلی نظر بدهند. (منظور از “متخصصان داخلی” آن‌دسته از پزشکانی است که تخصص داخلی دارند)

واردات از چین
پس از مدتها کار کارشناسی شبانه‌روزی متخصصین معلوم شد که یک طرف کلمه‌ی چین “چ” و طرف دیگر آن “نون” وجود دارد. هرچند که از هر طرف چین که جنس وارد کنیم برای واردکننده نون دارد اما اگر بخواهیم به قصد ترکاندن حباب جنس چینی وارد کنیم باید از سمت “چ” وارد کنیم تا با فرو رفتن گوشه‌ی تیز “چ” در حباب، شاهد ترکیدن آن باشیم. (منظور از “آن” حباب است)

وارد کردن اتهام به یکدیگر
وارد کردن اتهام به یکدیگر نیز می تواند در ترکاندن حباب بسیار موثر باشد.
مواد لازم برای این‌‌کار:
الف: یک عدد تریبون
ب: تعدادی افراد که قبلا با ما بوده‌اند اما حالا نیستند
روش کار به این‌صورت است که ابتدا پشت تریبون رفته سپس خاطرات گذشته را به یاد آورده سپس نقش خود را در رقم خوردن خاطرات مذکور از خاطر پاک کرده و سپس مشغول وارد کردن اتهامات تند و تیز به افرادی که قبلا با ما بوده‌اند می‌کنیم. نکته‌ی مهم اینکه تند بودن اتهامات فقط برای کیفش است اما تیز بودن آن در ترکاندن حباب نقش کلیدی دارد. (منظور از “تیز بودن آن” تیز بودن آن است)

این بود روشهای ترکاندن حباب که امروز بسیار ضروری به‌نظر می‌رسد که شاعر گفته است:
یه حبابه یه حبابه
که یه عمره روی آبه
چه کنیم که این حبابه
بترکه یا بخوابه

مهدی استاداحمد

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید