تازه چه خبر؟

2513.jpgپله پله تا ملكوت مؤسسه هواپیمایی «پله پله تا ملکوت» روز گذشته طی پروازی آزمایشی آغاز به کار کرد. به گزارش چیپنا این موسسه هواپیمایی که با شعار «زمین را دوباره خواهیم دید بخدا» فعالیت خود را آغاز کرده است، مجهز به سیزده فروند هواپیمای «جامبولینگ 3» است که از زمان جنگ جهانی دوم تاکنون شصت و هفت هزار پرواز موفق انجام داده است و دارای بالهای پرچ شده میباشد. این مؤسسه همچنین از سی و پنج دستگاه ماشین مجهز آتشنشانی، چندین هلیکوپتر نجات، سیستمهای پیشرفته تولید کف در باند فرودگاه، و نیز تلقین‌دهنده مجرب، برای مواقعی که موارد قبلی عمل نمیکنند، بهره می برد. به گفته آگاهان هوايي این مؤسسه فکر همه‌جای کار را کرده است.

[...]
خبرنگار ما با یکی از شاعران معاصر که ماههاست اصرار دارد درباره سومین جشنواره شعر فجر که پارسال برگزار شد حرفهایی بزند، بالاخره گفتگو کرد. این جشنواره که به گزارش كليه خبرگزاري‌ها با عكس، زمستان پارسال آغاز و همان‌موقع هم پایان یافته بود، جشنواره خوبی بود و در پايان آن مردم فهميدند كه كدام شاعرها با كدام شاعرها دوست هستند و كدام شاعرها از كدام شاعرها بدشان مي‌آيد. این شاعر معاصر که با اصرار از ما خواست نامش را فاش كنيم، ولي ما نه تنها نامش را فاش نكرديم، بلكه بقيه نام‌ها را هم مخفي نموديم، به خبرنگار ما گفت: «شعر هنر والاي ما ايرانيان و وارث شكوه اساطير و خرد و آب و روشني هست و تا سيب هست، ايمان هست و روشنايي و نور و تحقق توحيد كلمه، ولي اين [...] كه رفيق [...] است قبلاً هم با [...] بوده و چهارتا شعر به درد بخور هم ندارد چون در [...] بوده، [...] سفارش كرده و حالا بايد بيايد جايي كه [...] هست، از او تجليل و سكه و از اين حرف‌ها بشود [...]» گفتني است اظهاران اين ناظر آگاه، توسط دو ناظر آگاه ديگر قطع شده است.

و الباقي چسب‌آلات
استفاده از سریش در ایام انتخابات ممنوع شد. به گزارش خبرگزاریهای مربوطه، ستاد تامین نظافت و سلامت انتخابات اعلام کرد: «از این پس هرگونه استفاده از سریش در تبلیغات انتخاباتی اکیداً ممنوع است». برخی شنیدههای هنوز تأیید نشده حاکی از این است که علت این ممنوعیت، استفاده برخی نامزدها از سریش در جهت چسباندن برخی شعارهای نچسب به خودشان در انتخابات گذشته میباشد. گفتنی است این ستاد در مورد الباقیِ چسب آلات هنوز اظهار نظری نکرده است.

اميد مهدی نژاد

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید