بررسی تحلیلی بهترین و ارزانترین هدایا برای روز مرد

1266.jpg۱ - اولین، بهترین، ارزانترین و پرطرفدارترین هدیه برای روز مرد، جوراب می باشد. از آنجا که متاسفانه جوراب نیز جزو پوشش ها محسوب می شود لذا خانوم ها با خرید آن برای شوهرانشان، به زعم خود در قبال لباس شب، لباس مجلسی، دامن، شلوار، مانتو، کفش و سایر لباس های گرانقیمتی که شوهران در روز زن برای آنان خریدند، ادای دین کرده و وجدانشان را با خرید این پوشش در برابر دریافت آن پوشش ها راحت می کنند. مضافا اینکه زنان در پس خرید جوراب، اهداف دیگری همچون خلاصی مقطعی از شر بوی مسموم کننده جوراب شوهر، افزایش کلاس اجتماعی خود به سبب سوراخ نبودن جوراب شوهر و خلاصی احتمالی چندروزه از شستشوی جوراب شوهر را نیز دنبال می کنند.

2 - دومین هدیه ارزانقیمت و پرکاربرد برای روز مرد، خلال دندان می باشد. با توجه به تمایل ذاتی مردان به شکم چرانی و لنباندن در ساعات مختلف از شبانه روز و برجای ماندن مقادیری از خوراکی های میل شده لای دندان های کج و معوج ارتدونسی نشده آن ها و در نیامدن این ذرات مزاحم بوسیله سوزن میخی، سیخ کبریت، ناخن و ابزار مشابه، لذا خلال دندان علی رغم ارزانی، هدیه ای مناسب برای آن ها خواهد بود.

3 - سومین هدیه ارزان جهت هدیه دادن به شوهر، موچین می باشد. مقوله موهای زائد صورت چیزی است که به مدد پیشرفت علم و تکنولوژی زن سالارانه بشر، خانوم ها با آن بیگانه هستند و فقط گریبان بینی و گوش مردان را گرفته و از مواردی است که هر مرد زمان زیادی از عمر خود را صرف کلنجار رفتن و کندن موهای زائد بینی و گوش خود می کند لذا هدیه دادن یک موچین به شوهر که از روش های جدیدتر مثل کرم های مخصوص، اپیلاسیون، اپیلیدی، دستگاه موچین برقی و... بی خبر است بعنوان یک هدیه ارزان و خوب محسوب می شود. البته با نهایت تاسف و تاثر و با کسب اجازه از محضر ارواح شیرمردان باغیرت لوتی مسلک سبیل تا بناگوش دررفته گذشته، در حال حاضر موچین از لحاظ آنکادر زیر و بالای ابرو نیز در میان برخی مردان، کارایی فراوان دارد!

سعید ترشیزی

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید